Hakkımızda

İnşaat sektöründe işimiz  beton, demir ve çimento  ile sınırlı değildir. Asıl işimiz, hayatı daha yaşanabilir kılmak, insanımıza standardı yüksek mekanlar sunmaktır. TURAN GROUP İNŞAAT bu inançla çalışıyor ve insanların mutlulukla yaşadığı, keyifle çalıştığı projeler üretiyor.

TURAN GROUP İNŞAAT, üreten Türkiyenin bir parçası olarak sadece sektöründe değil, ülkesine değer katan bir anlayışla geleceğe yürümeye devam edecektir. Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üslendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılarında başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir.

Firmamızın yaptığı işlerde kalite, teknoloji ve zamanında teslim öncelikli prensiplerimizdir.

Daha büyük hedeflere yatırımlar yaparak geleceği sağlam temeller üzerine oturtma kararlılığında olan TURAN GROUP İNŞAAT faaliyet alanlarında bu güne kadar olduğu gibi yarınlarımız içinde sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirecek ve insanlığa sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek sureti ile büyük bir azimle çalışmalarını sürdürecektir.


Firmamızın Mevcut Teknik eleman ve inşaat yapım ekibi ve makina ekipmanları her türlü konut, villa, iş merkezi ve benzeri inşaatları ve alt yapılarını müteahhit ve taşeron olarak yapabilecek kapasitededir.

Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen TURAN GROUP İNŞAAT gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bu güne, her zaman “GÜVENİLİRLİĞİ” hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.

Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

Whatsapp